Oferta dla członków SKPP w 2018 r.

Zarząd SKPP, m.in. we współpracy z Klubem Sportu i Turystyki Służb Mundurowych, przygotowuje dla członków Stowarzyszenia ofertę turystyczno-wypoczynkową w 2018 r.

Propozycje aktywnego wypoczynku będą dotyczyły wyjazdów krajowych i zagranicznych przez okres całego 2018 roku, począwszy od walentynkowej wycieczki w Góry Orlickie – Zieleniec, Duszniki w lutym.

Oferta tradycyjnie obejmuje coroczny „termalny” wypoczynek w Hajduszoboszlo na przełomie kwietnia i maja oraz tygodniowy wyjazd do Zakopanego w Tatry i Pieniny w czerwcu. Nowym kierunkiem wypoczynku i zwiedzania będą w maju i we wrześniu br. wyspy Azory oraz Bałkany z wczasami nad Adriatykiem w Albanii i możliwością m.in. zwiedzenia Sarajewa, Mostaru, Tirany, Dubrownika i Belgradu.

W zależności od ilości chętnych możliwy będzie wypoczynek nad Bałtykiem w Jarosławcu w ramach turnusu wypoczynkowo-rehabilitacyjnego oraz w ramach stałej oferty wypoczynek w partnerskim ośrodku „Paździorowo” - Rusinowo-Jarosławiec. Po wyprawie do Rosji w ubiegłym roku, KST w październiku planuje kolejną wyprawę – podróż i zwiedzanie Kazachstanu.

Dla członków SKPP z rejonu Wrocławia Zarząd przygotowuje również propozycje udziału w nowym cyklu spotkań „Dla ciekawych” oraz ofertę zajęć gimnastycznych z elementami jogi. Szczegóły ofert i wydarzeń są na bieżąco dostępne na naszej stronie w zakładkach tematycznych.