Powstaje Klub Motocyklowy Policjantów

Powstaje Klub Motocyklowy PolicjantówUprzejmie informujemy, że realizując postulat członków SKPP oraz uczestników I Zlotu Motocyklowego Policjantów - Święto Policji 2012, który odbył się w lipcu br., Zarząd Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej Uchwałą nr 29 utworzył w dniu 28.08.2012 r. Klub Motocyklowy Policjantów.

Z ramienia Zarządu Stowarzyszenia za organizację Klubu oraz wybór Rady Klubu odpowiedzialny jest m.in. mł. insp. Zygmunt Kijak (Komandor I Zlotu).

Klub Motocyklowy Policjantów, jako odrębna struktura organizacyjna Stowarzyszenia, otwarty jest dla całego środowiska policyjnego, bez względu na przynależność do SKPP, dla osób, które akceptują w działalności Klubu normy wynikające z przynależności do tej grupy zawodowej służb mundurowych.
Wzór deklaracji przynależności do KLUBU oraz Regulamin zostanie w najbliższym czasie zamieszczony na stronie internetowej SKPP. 

Dotychczas akces przynależności do Klubu Motocyklowego zadeklarowało 54 policjantów z terenu całego garnizonu dolnośląskiego. Zgłoszenia przynależności do Klubu można nadsyłać na adres e-mail Stowarzyszenia ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ) z dopiskiem Klub Motocyklowy Policjantów, stopień, jednostka.

Planowane jest spotkanie organizacyjne. Osobom, które zgłosiły akces przynależności do Klubu zaproponowano w ramach pierwszego spotkania, a jednocześnie zakończenia sezonu motocyklowego, zorganizowanie Zlotu Założycielskiego.

Na naszej stronie utworzono dział "Klub Motocyklowy Policjantów" (widoczny w menu po lewej stronie), w którym będą publikowane informacje i dokumenty dotyczące Klubu. Zapraszamy.