W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Spotkanie środowisk służb mundurowych z kandydatem na prezydenta Wrocławia - 15 października 2018 we Wrocławiu

Komunikat Zarządu SKPP

W dniu 15 października 2018 r. (poniedziałek) odbędzie się otwarte spotkanie z kandydatem na prezydenta Wrocławia Jackiem Sutrykiem, dyrektorem departamentu spraw socjalnych Urzędu Miejskiego we Wrocławiu.

Wszystkich mundurowych zainteresowanych poglądami, opiniami i koncepcjami kandydata na prezydenta Wrocławia co do spraw bezpieczeństwa, porządku, rangi i sposobu funkcjonowania służb policyjnych oraz porządkowych we Wrocławiu oraz jego wizji Wrocławia jako europejskiej metropolii zapraszamy do uczestnictwa i aktywnej dyskusji z kandydatem.

Czekamy także na propozycje pytań do naszego gościa - adres emailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Miejsce spotkania: Creator "Strefa Spotkań", Wrocław, ul. Szybowcowa 23, godz. 16:30!

UWAGA - Podobne debaty zorganizujemy w przypadku zainteresowania innych kandydatów na prezydenta Wrocławia spotkaniem ze środowiskami mundurowymi.


KOMUNIKAT DO DRUKU do pobrania tutaj