W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Basen dla członków SKPP

Informacja Zarządu

Zainteresowanych korzystaniem w przyszłym sezonie pływackim z basenu przy ul. Racławickiej przypominamy, że warunkiem jest zadeklarowanie w rocznym rozliczeniu PIT lub wpłacenie 1% podatku na nr KRS 0000159810 z dopiskiem w rubryce cel szczegółowy: Sekcja pływania - WKS "ŚLĄSK".

Prosimy o zachowanie kopi/zdjęcia deklaracji lub wpłaty do wglądu przy zamawianiu karnetu. Koszt karnetu za cały bieżący sezon nie przekracza 100 zł.

W obecnym sezonie pływackim - 2021/2022 z basenu na warunkach preferencyjnych korzysta 19 osób - członkowie SKPP z rodzinami i niezrzeszona kadra policji.

Koordynator: 
Pan płk Robert Bosek tel. 600079557

ZAPRASZAMY