IPA Nowy Targ - Zaproszenie na VIII Międzynarodowy Turniej w Kręgle

Informacje IPA

IPA Nowy Targ zaprasza do udziału w kolejnym już VIII Międzynarodowym Turnieju w Kręgle, który odbędzie się w Karczmie „ZADYMA” w Szaflarach w piątek 24 listopada 2023 o godz. 16:00.

Zarząd SKPP zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Międzynarodowym Turnieju w Kręgle w Szaflarach. Mamy nadzieję, że co najmniej jedna osoba z naszego grona, a może kilka, w tym czasie przebywać może w rejonie Podhala i skusi się na udział turnieju przy okazji reprezentując tam nasze grono. Chętnych, zgodnie z treścią maila, prosimy o kontakt z Zarządem w celu doprecyzowania warunków startu i uczestnictwa oraz opcji dojazdu w terminie do 20 listopada 2023.

Jeśli ktoś będzie miał ochotę spędzić weekend na Podhalu, organizatorzy zapraszają do rezerwacji pokoi w partnerskich hotelach czy Pensjonatach IPA House i deklarują pomoc w tym zakresie.

Obiekty, które są najbliżej Restauracji Zadyma to:

- Hotel IBIS Styles https://ibisnowytarg.pl/hotel/pokoje, tel. +48 885 808 780
- Skalny Dworek  https://www.skalnydworek.pl/kontakt-2, tel. 18 261 24 10
- Ruczaj  https://restauracja-nowytarg.pl/noclegi, tel. 18 26 67 676
- Pensjonat Szaflary  https://perlapodhala.pl/kontakt, tel. 18 26 57 920

BARDZO WAŻNE aby przy rezerwacji przedstawić legitymację IPA wraz z dokumentem tożsamości, gdyż obiekty te oferują promocyjne ceny dla członków IPA Sekcja Polska oraz członków IPA z zagranicy.

Więcej obiektów, z których można skorzystać i je zobaczyć, znajduje się na stronie  https://www.ipanowytarg.pl/ipa-hause-3/

Organizatorzy wrażają nadzieję, że chwile spędzone w ramach zdrowej rywalizacji, pozwolą chociaż na chwilę oderwać się od codziennych spraw i obowiązków, a czas spędzony wśród Przyjaciół pozostanie długo w pamięci.


ZAPROSZENIE