W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Zawody wędkarskie

W ramach współpracy Sekcji Łowiecko-Wędkarskiej SKPP z Kołem Wędkarskim PZW "BELONA" przy KWP we Wrocławiu uprzejmie informujemy o zawodach wędkarskich:

 

 

 

- 7 września br. Klub Wędkarski „Belona” organizuje XX wędkarskie zawody spławikowe o „Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu”. Jednocześnie są to X Otwarte Mistrzostwa Policji Dolnego Śląska w wędkarstwie spławikowym. Prawo do udziału w zawodach przysługuje funkcjonariuszom Policji w służbie czynnej i w stanie spoczynku. Zawodnicy startujący w kat. „Mistrzostwa Policji” opłacają wpisowe 30 zł. Pozostałe kategorie: weterani, kobiety, młodzież bez wpisowego.

- 13 września, również  pod patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu odbędą się spławikowe zawody wędkarskie służb chroniących społeczeństwo Wrocławia "I Zawody Wędkarskie Służb Mundurowych i Ratowniczych Wrocław 2014" organizowane Przez Koło Wędkarskie "BELONA" przy udziale Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej.
W zawodach uczestniczyć i rywalizować będą wędkarze reprezentujący Komendę Wojewódzką i Miejską Policji we Wrocławiu, Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Rybackiej, Komendę Wojewódką i Miejską Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu, Straż Miejską, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, WOPR, Pogotowie Ratunkowe i Pułku Dowodzenia Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych. Zawodnicy powalczą min. o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji, Zarządu Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę "ASKO". W głównych zawodach uczestniczyć mogą czynni i w st. spoczynku reprezentanci wymienionych służb oraz w odrębnych konkurencjach osoby towarzyszące (kobiety, młodzież).

Zawody odbędą się na kanale żeglugowym-nawigacyjnym Odry przy Mostach Jagiellońskich we Wrocławiu w godz. 8.00 - 16.00. Zbiórka uczestników do godz. 8.


Aktualizacja:

Uwaga! Zmiana miejsca zawodów wędkarskich w dniu 07.09.2014r.!!!
Zawody spławikowe o „Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu” zaplanowane na 7 września br. odbędą się na łowisku rezerwowym – kanał rzeki Odry przy ul. Zawalnej we Wrocławiu.
Zbiórka uczestników do godz. 8.00 w dniu zawodów.W imieniu organizatorów zapraszamy do uczestnictwa w wędkarskiej rywalizacji wszystkich wędkujących członków SKPP i członków rodzin, także jako kibiców tych zmagań
. Liczymy na liczną reprezentację Stowarzyszenia i życzymy sukcesów w zawodach oraz dobrej zabawy i relaksu. Do zdobycia m.in. puchary Zarządu SKPP "za największą rybę". Czekamy na zgłoszenia uczestnictwa !!!

strona internetowa Klubu Wędkarskiego "Belona"

 


Aktualizacja:

Relacja z zawodów w magazynie "Dylematy Policyjne"