Dodatkowa opieka medyczna dla członków SKPP

W załączeniu przedstawiamy wstępnie wynegocjowane oferty dodatkowej opieki medycznej dla członków SKPP oferowane przez firmy LuxMed i MediCover do analizy i wyboru lepszej oferty. Bardzo prosimy o przesłanie opinii do 25 maja 2015 roku oraz wstępnej deklaracji o zainteresowaniu skorzystaniem z pakietu dodatkowej, odpłatnej opieki medycznej.

Negocjacje z centralami obu firm prowadzą koledzy z warszawskiego oddziału SKPP biorąc pod uwagę cenę, dostępność do placówek medycznych, również do opieki szpitalnej, zakres świadczonych usług i czas dostępności do nich. Jest to wstępna oferta, która docelowo ma być dostępna dla całego środowiska policyjnego co pozwoli na renegocjowanie cen za pakiety i ich znaczne obniżenie.
W przypadku dodatkowych pytań i informacji prosimy o kontakt z koordynatorem przedsięwzięcia z ramienia SKPP - mł. insp. Krzysztofem Lachowskim, tel. 503 035 895, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Czekamy również na inne propozycje, bardziej korzystne oferty.
Finalizacja rozmów z wybranym oferentem planowana jest w pierwszej dekadzie czerwca br.

Luxmed:

Oferta dla SKPP
Zakres pakietu Comfort
Zakres pakietu Comfort Plus

www.luxmed.pl

Medicover:

Pakiety medyczne dla członków SKPP
Program Zdrowie Extra
Program Zdrowie Extra - opcja z dopłatami
Program Zdrowie Plus
Program Zdrowie Plus - opcja z dopłatami
Program Zdrowie Premium
Program Zdrowie Premium - opcja z dopłatami
Program Zdrowie Premium 2
Program Zdrowie Premium 2 - opcja z dopłatami
Informacje o Medicover
Placówki współpracujące

www.medicover.pl