W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Rodzinny piknik SKPP w Rudzie Sułowskiej z okazji Święta Policji

Zarząd SKPP wraz z Sekcją Łowiecko-Wędkarską zaprasza członków Stowarzyszenia w dniu 25 lipca br. na wycieczkę i piknik rodzinny SKPP z okazji Święta Policji do Rudy Sułowskiej - kompleksu stawów rybackich Gospodarstwa Rybackiego w Miliczu i rezerwatu ptactwa wodnego Doliny Baryczy.

W programie zaplanowano objazdowe zwiedzanie rezerwatu i stawów rybackich zaprzęgami konnymi z przewodnikiem, rybną biesiadę oraz inne atrakcje, jak degustacja wędzonego karpia i nalewek naszych stowarzyszeniowych łowczych, którzy będą również wspierać gospodarzy wiedzą o historii stawów, hodowli karpia i atrakcjach przyrodniczych regionu Doliny Baryczy.

Pozostałe informacje po zalogowaniu.