W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Zawody wędkarskie 2015

W ramach współpracy SKPP z Zarządem Koła Wędkarskiego PZW "BELONA" przy KWP we Wrocławiu uprzejmie informujemy o organizowanych tradycyjnie we wrześniu zawodach wędkarskich:

 

 


6 września 2015 r.
Klub Wędkarski „Belona” organizuje XXI wędkarskie zawody spławikowe o „Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu - Wrocław 2015”. Jednocześnie są to XI Otwarte Mistrzostwa Policji Dolnego Śląska w wędkarstwie spławikowym. Prawo do udziału w zawodach przysługuje funkcjonariuszom Policji w służbie czynnej i w stanie spoczynku. Zawodnicy startujący w kat. „Mistrzostwa Policji” opłacają wpisowe 30 zł. Pozostałe kategorie: weterani (60+), kobiety, młodzież - bez wpisowego. Zawody zostaną przeprowadzone w jednej turze, w jednym sektorze. Obowiązuje regulamin sportowego połowu ryb. Do zdobycia także Puchar SKPP!

Zawody odbędą się na kanale nawigacyjnym Odry przy ul. Zawalnej we Wrocławiu w godz. 8:00-16:00. Zbiórka uczestników do godz. 8:00.

19 września 2015 r.
odbędą się spławikowe zawody wędkarskie - "II Zawody Wędkarskie Służb Mundurowych i Ratowniczych - Wrocław 2015" organizowane przez Koło Wędkarskie "BELONA" oraz firmę "ASCO" przy udziale Zarządu Okręgowego PZW oraz Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej.
W zawodach uczestniczyć i rywalizować będą wędkarze reprezentujący m. in. Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu, Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Rybackiej, Komendę Wojewódką i Miejską Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu, Straż Miejską, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, WOPR, Pogotowie Ratunkowe i Pułku Dowodzenia Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych. Zawodnicy powalczą min. o Puchar Prezesa "ASKO" dla zwycięskiej formacji, Puchar Zarządu Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej dla najlepszego zawodnika oraz nagrody rzeczowe w tym: telewizor LED 42 cale jako nagroda główna za największą rybę. W głównych zawodach uczestniczyć mogą czynni i w st. spoczynku reprezentanci wymienionych służb oraz w odrębnych konkurencjach osoby towarzyszące (kobiety, młodzież).

Zawody 19.09.2015 - zbiórka o godz. 7:30. Łowisko rezerwowe: przy ul. Toruńskiej we Wrocławiu.

Zawiadomienie o zawodach w dniu 19.09.2015 - do pobrania

W imieniu organizatorów zapraszamy do uczestnictwa w wędkarskiej rywalizacji wszystkich wędkujących członków SKPP i członków rodzin, także jako kibiców tych zmagań. Liczymy na chociaż symboliczną  reprezentację Stowarzyszenia i życzymy sukcesów w zawodach oraz dobrej zabawy i relaksu. Czekamy na zgłoszenia uczestnictwa!


Strona internetowa Klubu Wędkarskiego "Belona" przy KWP we Wrocławiu