W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Policyjne Zawody Wędkarskie 2016

W ramach współpracy SKPP z Zarządem Koła Wędkarskiego PZW "BELONA" przy KWP we Wrocławiu uprzejmie informujemy, że wzorem lat ubiegłych Koło Wędkarskie "Belona" organizuje 4 września 2016 r. XXII wędkarskie zawody spławikowe o „Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu” w ramach, których odbędą się XII Otwarte Mistrzostwa Policji Dolnego Śląska w wędkarstwie spławikowym. Podobnie jak w poprzednich edycjach zawodów do zdobycia jest także Puchar SKPP w dodatkowej klasyfikacji -"za największą rybę"!!!

Prawo do udziału w zawodach przysługuje funkcjonariuszom Policji w służbie czynnej i w stanie spoczynku. Zawodnicy startujący w kat. „Mistrzostwa Policji” opłacają wpisowe 30 zł. Pozostałe kategorie: weterani (60+), kobiety, młodzież - bez wpisowego. Zawody zostaną przeprowadzone w jednej turze, w jednym sektorze. Obowiązuje regulamin sportowego połowu ryb.

Zawody odbędą się na kanale nawigacyjnym Odry przy ul. Zawalnej we Wrocławiu w godz. 8:00-16:00.

W imieniu organizatorów zapraszamy do uczestnictwa w wędkarskiej rywalizacji wszystkich wędkujących członków SKPP niezrzeszonych w "Belonie" z terenu Dolnego Śląska wraz z rodzinami, a pozostałych jako kibiców tych zmagań. Czekamy na zgłoszenia uczestnictwa we wszystkich kategoriach. Za członków w służbie czynnej, reprezentujących SKPP w Mistrzostwach Policji, Zarząd pokrywa wpisowe!
Wraz z organizatorami życzymy sukcesów w zawodach oraz dobrej zabawy i relaksu.

Strona internetowa Klubu Wędkarskiego "Belona" przy KWP we Wrocławiu