W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Czeski Hubertus 1 października 2016

Święto czeskich myśliwych organizuje Związek (Zakon) Św. Huberta z zamku w Kuksach i Klub Przyjaciół Związku.

Podobnie jak w latach poprzednich w programie przewidziano m.in.:

12:00–12:30 - Oficjalne otwarcie uroczystości. Przemarsz pocztów sztandarowych, członków ZŚH, delegacji itp.
12:30–18:00 - Pokazy psów myśliwskich, sokołów, konkurs wabienia jelenia, pokazy konne, pokazy psów policyjnych, występy zespołów regionalnych (tanecznych, chóry, trębacze z Polski i Zabrehu i OMS Pardubice), kapele, teatr, zabawy dla dzieci, prezentacja broni, gastronomia i kiermasze.
18:00–19:00 - Hubertowska Msza św. w kościele Najśw. Trójcy w Kuksie.
ok. 20:00 - Pokaz sztucznych ogni – muzyka.

Są też przewidziane atrakcje dla dzieci oraz występy różnych zespołów muzycznych. Do zwiedzania jest wyremontowany zamek w Kuks. Można będzie degustować wina w piwnicach zamku. Każdy może pożywić się w licznych kawiarenkach, barach i restauracyjkach.

Wszystkich chętnych zapraszamy na jednodniowy wyjazd grupowy lub indywidualny. Jest także możliwość, zgodnie z zeszłoroczną zapowiedzią, wyjazdu dwudniowego z noclegiem (nocleg w Polanicy). Na wycieczkę można wybrać się też z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Myśliwych Pogranicza, z którym planujemy współpracę (szczegóły-Komunikat MSMP). Zapisy za pośrednictwem Zarządu SKPP. 

Bliższych informacji udziela mł. insp. Zbigniew Strugała - tel. 508019555. Zgłoszenia i deklaracje dot. transportu grupowego prosimy przesyłać do Zarządu SKPP.

Z informacjami o obchodach „czeskiego hubertusa” i przebiegu imprezy w 2014 roku można zapoznać się w zakładce sekcji łowiecko-wędkarskiej

Życzymy kolejnej udanej zabawy i ciekawych wrażeń!

Plakat 1Program i plan (po czesku)Program (po polsku)Komunikat MSMP

http://www.radsvatehohuberta.cz/