W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Klub Motocyklowy Policjantów

 
Wiadomości Klubu Motocyklowego Policjantów

Powstaje Klub Motocyklowy Policjantów

Powstaje Klub Motocyklowy PolicjantówUprzejmie informujemy, że realizując postulat członków SKPP oraz uczestników I Zlotu Motocyklowego Policjantów - Święto Policji 2012, który odbył się w lipcu br., Zarząd Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej Uchwałą nr 29 utworzył w dniu 28.08.2012 r. Klub Motocyklowy Policjantów.

Czytaj dalej

I Zlot Motocyklowy Policjantów

Uczestnicy zlotu na wrocławskim rynkuStowarzyszenie Komendantów Policji Polskiej w porozumieniu z Komendantem Wojewódzkim Policji nadinspektorem Dariuszem Bielem dla uświetnienia obchodów Święta Policji w dniu 27 lipca 2012 we Wrocławiu zorganizowało I Zlot Motocyklowy Policjantów.

Czytaj dalej