Aktywni Inaczej

ZESPÓŁ PROGRAMOWY

insp. Marcin Brzeziński
mł. insp. Maria Pawęska-Jaremek
płk. Robert Bosek
podinsp. Stanisław Krutkiewicz /serwis foto


 

Wiadomości działu "Aktywni Inaczej"

Relacja ze spotkania z insp. Markiem Kazimierczakiem 19.04.2013

"Każdy ma swego konika"„Każdy ma swego konika”, pod takim tytułem odbyło się w dniu 19 kwietnia 2013 r., w ramach cyklu „Aktywni inaczej”, promującego pozapolicyjną aktywność członków Stowarzyszenia, spotkanie z insp. Markiem Kazimierczakiem, byłym komendantem powiatowym Policji w Zgorzelcu, poświęcone jego „końskiej” pasji.

Czytaj dalej

Hipiczne, pozasłużbowe pasje komendanta Marka Kazimierczaka - zapraszamy na spotkanie 19.04.2013

Marek KazimierczakW ramach stowarzyszeniowego cyklu spotkań „Aktywni Inaczej”, promujących pozasłużbową aktywność czynnej i byłej kadry Policji, serdecznie zapraszamy na spotkanie w byłym domu klubowym KWP w dniu 19 kwietnia o godz. 16.30 z insp. Markiem Kazimierczakiem, byłym komendantem powiatowym Policji w Zgorzelcu, pod niezwykle obiecującym tytułem „Każdy ma swego konika”.

Czytaj dalej

Relacja ze spotkania sekcji łowiecko-wędkarskiej 7 marca 2013

W ramach stowarzyszeniowego cyklu „Aktywni Inaczej” oraz działalności Sekcji Łowiecko-Wędkarskiej Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej odbyło się w dn. 7 marca 2013 r. spotkanie z insp. Zbigniewem Jaśkiewiczem, wiceprezesem SKPP, działającym po odejściu ze służby w Policji w Państwowej Straży Łowieckiej.

Relacja ze spotkania w dziale Sekcji łowiecko-wędkarskiej.

Spotkanie z insp. Markiem Biziukiem

Zarząd Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej w ramach cyklu „Aktywni Inaczej” zaprasza w dniu 18 października br. (czwartek) na kolejne spotkanie z Panem insp. Markiem Biziukiem, który opowie o indywidualnych wojażach po krajach Azji. Tym razem zaprezentuje swój pobyt w Indonezji i Kambodży.

Czytaj dalej