W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


W zakładce publikujemy różne propozycje dla członków SKPP i całego środowiska policyjnego nadsyłane przez naszych członków i sympatyków, które mogą być ciekawą i atrakcyjną ofertą indywidualną jak i grupową.
W zakładce będziemy zamieszczać także propozycje Zarządu do indywidualnego wykorzystania.

W przypadku zainteresowania daną ofertą większej grupy osób, na wniosek zainteresowanych, Zarząd  będzie udzielał wsparcia organizacyjnego, w tym m.in. w zakresie negocjacji warunków i kosztów.

Czekamy na ciekawe oferty i inicjatywy, a korzystających z propozycji o nadsyłanie opinii, relacji i zdjęć!

VI Mistrzostwa Dolnego Śląska Służb Mundurowych w Badmintonie: Wrocław, 9 listopada 2018

Zachęcamy do udziału! Zaprasza IPA Sekcja Polska - Region we Wrocławiu.

Czytaj więcej na stronie IPA

Regulamin mistrzostw

Wycieczka IPA Wrocław: Eger 16-18 listopada (zmiana terminu)

Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy za zainteresowanie ofertą wycieczki na Węgry.

Bardzo dużo osób deklarowało chęć udziału w tym przedsięwzięciu, ale w późniejszym terminie. Po konsultacjach i negocjacjach z firmą przewozową oraz hotelem uznaliśmy, że lepszym terminem będzie 16-18 listopada 2018. Reszta warunków pozostaje bez zmian.

Czytaj dalej

Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu (Kick Light, k-1): 12-13 października 2018

Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu - Wrocław, 12-13 października 2018 r. Zachęcamy do dopingu - również członków IPA Wrocław, którzy będą brali w zawodach.

MIEJSCE:

Akademia Wojsk Lądowych im. generała Tadeusza Kościuszki
ul. Czajkowskiego 109, Wrocław

Czytaj dalej

Jesienna promocja miodów z własnej pasieki Pana insp. Arka Rawskiego

Informacja Zarządu dla dolnośląskich członków SKPP:

Jesienna promocja miodów z własnej pasieki Pana insp. Arka Rawskiego: rzepakowy, lipowy, faceliowy, gryczany: słoik 900 ml - 1,3 kg za jedyne 35 zł. Przy większym zamówieniu za 33 zł. Odbiór w Zarządzie we Wrocławiu w dniu 18 września lub bezpośrednio w Bolkowie.

Karnawałowy Koncert Orkiestry KWP we Wrocławiu

W dniu 9 lutego 2018 r. o godz.16,00 w sali kinowej "Śnieżka" Domu Klubowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, pl. Muzealny 16, odbędzie się coroczny koncert karnawałowy orkiestry policyjnej.

Wstęp wolny!

W Bieszczady z KST Służb Mundurowych

KST Służb Mundurowych organizuje w dniach 3-8 października 2017 wyjazd integracyjny w Bieszczady.

Program wyjazdu

Wycieczka Wałbrzych-Polanica-Łężyce 3-4 grudnia 2016

Zapraszamy na wycieczkę z KST Służb Mundurowych we Wrocławiu: Wałbrzych-Polanica-Łężyce w dniach 3-4 grudnia br. W programie: kopalnia węgla kamiennego „Julia”, Muzeum Porcelany w Wałbrzychu, Muzeum Misyjne Ojców Sercanów, Przełęcz Sokołowska.
Oferta dotyczy całego środowiska policyjnego. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Zarządem.

Program wycieczki

Piknik SKPP z okazji Święta Policji 2016

Z okazji Święta Policji (oficjalne, wojewódzkie uroczystości odbędą się w dniu 9 sierpnia br. przy Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu) Zarząd proponuje w dniu 5 lub 6 sierpnia br. jednodniową imprezę turystyczno-biesiadną:

Czytaj dalej

Koncert z okazji Dnia Matki 28 maja 2016 w Bukowcu, wstęp wolny!

Zapraszamy na wyjątkowy koncert operetkowy z okazji Dnia Matki w wykonaniu znakomitego duetu małżeńskiego, odnoszącego sukcesy w USA, Australii i całej Europie, Doroty Ujdy-Jankiewicz (sopran) i Andrzeja Jankiewicza (tenor).

sobota, 28 maja 2016, godz. 17:00
Stary Browar w Bukowcu

Czytaj dalej