W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


W zakładce publikujemy różne propozycje dla członków SKPP i całego środowiska policyjnego nadsyłane przez naszych członków i sympatyków, które mogą być ciekawą i atrakcyjną ofertą indywidualną jak i grupową.
W zakładce będziemy zamieszczać także propozycje Zarządu do indywidualnego wykorzystania.

W przypadku zainteresowania daną ofertą większej grupy osób, na wniosek zainteresowanych, Zarząd  będzie udzielał wsparcia organizacyjnego, w tym m.in. w zakresie negocjacji warunków i kosztów.

Czekamy na ciekawe oferty i inicjatywy, a korzystających z propozycji o nadsyłanie opinii, relacji i zdjęć!

Wycieczka Rudawy Janowickie - Góry Kaczawskie 14-15 maja 2016

Zapraszamy do udziału w relaksacyjnej wycieczce w Rudawy Janowickie - Góry Kaczawskie organizowanej przez KST Służb Mundurowych w dniach 14-15 maja br.

Koszt 100 zł. Zapraszamy do zapoznania się z programem wycieczki w formacie PDF - do ściągnięcia tutaj.

Warsztaty komputerowe dla członków SKPP

Zarząd SKPP planuje zorganizowanie dla zainteresowanych członków Stowarzyszenia warsztatów doskonalących z obsługi komputera.

Czytaj dalej

VIII Wielkanocny Festiwal Concerti Pasquali w Dolinie Pałaców i Ogrodów

W dniach 25 marca–1 kwietnia 2016 r. Fundacja Doliny Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej zaprasza na koncerty w ramach kolejnej edycji Festiwalu Wielkanocnego CONCERTI PASQUALI.

Czytaj dalej

Wielkanoc na Zamku Kliczków

Wielkanoc na Zamku Kliczków i Folwarku Książęcym - 3 noclegi, poszukiwanie pisanek i inne zabawy dla dzieci oraz live cooking.

Czytaj dalej

Wycieczka w Góry Stołowe 23-24 stycznia 2015

W dniach 23-24 stycznia br. proponujemy wszystkim chętnym ze środowiska policyjnego wycieczkę w Góry Stołowe z KST Służb Mundurowych. Koszt 120 zł. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Program wycieczki w formacie PDF do ściągnięcia tutaj.

Relacja ze spotkania z nadinsp. Adamem Rapackim

W dniu 9 grudnia 2015 r. w licznie wypełnionej sali Domu Klubowego KWP we Wrocławiu odbyło się – zorganizowane przez Stowarzyszenie Komendantów Policji Polskiej – otwarte spotkanie z nadinspektorem Policji Adamem Rapackim, byłym podsekretarzem stanu, nadzorującym Policję w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych.

Czytaj dalej

Otwarte spotkanie autorskie z nadinsp. Adamem Rapackim 9 grudnia 2015

W dniu 9 grudnia br. o godz. 16:15 w Domu Klubowym KWP we Wrocławiu przy pl. Muzealnym odbędzie się otwarte spotkanie z nadinspektorem Policji Adamem Rapackim. Gość spotkania – współtwórca policyjnych struktur do walki z przestępczością zorganizowaną, do walki z przestępczością narkotykową oraz Centralnego Biura Śledczego, były wiceminister spraw wewnętrznych  – jest bohaterem wywiadu-rzeki, przeprowadzonego przez Elżbietę Sitek-Wasiak w wydanym niedawno tomie „Niepokorny”. Z tej racji spotkanie można nazwać autorskim. Fragmenty tej publikacji drukowane były na łamach „Dylematów Policyjnych”.

Czytaj dalej

Relacja ze spotkania autorskiego z Markiem Krajewskim i dr. Jerzym Kaweckim - "Umarli mają głos"

W dniu 12 października br. w Domu Klubowym wrocławskiej KWP odbyło się zorganizowane przez Stowarzyszenie Komendantów Policji Polskiej spotkanie literackie z duetem autorskim panami dr. Markiem Krajewskim i dr. Jerzym Kaweckim twórcami opowieści medyczno-sądowych „Umarli mają głos. Prawdziwe historie”, wydanych przez krakowską oficynę „Znak”.

Czytaj dalej

"Umarli mają głos" - spotkanie autorskie z Markiem Krajewskim i dr. Jerzym Kaweckim 12 października 2015

Zarząd Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej zaprasza na otwarte spotkanie z autorami powieści kryminalnej pt. "Umarli mają głos", które odbędzie się w dniu 12 października br. o godz. 17:00 w Domu Klubowym KWP "Śnieżka" przy pl. Muzealnym we Wrocławiu.
W trakcie spotkania będzie możliwość nabycia powieści i uzyskania dedykacji autorów.

Czytaj dalej

Propozycja na weekend: XVIII Lwóweckie Lato Agatowe 17-19 lipca 2015

Jedna z 30 topowych imprez mineralogicznych świata organizowana we Lwówku Śląskim połączona z ogromną imprezą plenerową. Przybywają nie tylko wytrawni kolekcjonerzy chcący wzbogacić zbiory, ale też dominują kobiety mające okazję do zakupu nietuzinkowej biżuterii.

Czytaj dalej