W zakładce publikujemy różne propozycje dla członków SKPP i całego środowiska policyjnego nadsyłane przez naszych członków i sympatyków, które mogą być ciekawą i atrakcyjną ofertą indywidualną jak i grupową.
W zakładce będziemy zamieszczać także propozycje Zarządu do indywidualnego wykorzystania.

W przypadku zainteresowania daną ofertą większej grupy osób, na wniosek zainteresowanych, Zarząd  będzie udzielał wsparcia organizacyjnego, w tym m.in. w zakresie negocjacji warunków i kosztów.

Czekamy na ciekawe oferty i inicjatywy, a korzystających z propozycji o nadsyłanie opinii, relacji i zdjęć!

Wielkanoc na Zamku Kliczków

Wielkanoc na Zamku Kliczków i Folwarku Książęcym - 3 noclegi, poszukiwanie pisanek i inne zabawy dla dzieci oraz live cooking.

Czytaj dalej

Wycieczka w Góry Stołowe 23-24 stycznia 2015

W dniach 23-24 stycznia br. proponujemy wszystkim chętnym ze środowiska policyjnego wycieczkę w Góry Stołowe z KST Służb Mundurowych. Koszt 120 zł. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Program wycieczki w formacie PDF do ściągnięcia tutaj.

Relacja ze spotkania z nadinsp. Adamem Rapackim

W dniu 9 grudnia 2015 r. w licznie wypełnionej sali Domu Klubowego KWP we Wrocławiu odbyło się – zorganizowane przez Stowarzyszenie Komendantów Policji Polskiej – otwarte spotkanie z nadinspektorem Policji Adamem Rapackim, byłym podsekretarzem stanu, nadzorującym Policję w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych.

Czytaj dalej

Otwarte spotkanie autorskie z nadinsp. Adamem Rapackim 9 grudnia 2015

W dniu 9 grudnia br. o godz. 16:15 w Domu Klubowym KWP we Wrocławiu przy pl. Muzealnym odbędzie się otwarte spotkanie z nadinspektorem Policji Adamem Rapackim. Gość spotkania – współtwórca policyjnych struktur do walki z przestępczością zorganizowaną, do walki z przestępczością narkotykową oraz Centralnego Biura Śledczego, były wiceminister spraw wewnętrznych  – jest bohaterem wywiadu-rzeki, przeprowadzonego przez Elżbietę Sitek-Wasiak w wydanym niedawno tomie „Niepokorny”. Z tej racji spotkanie można nazwać autorskim. Fragmenty tej publikacji drukowane były na łamach „Dylematów Policyjnych”.

Czytaj dalej

Relacja ze spotkania autorskiego z Markiem Krajewskim i dr. Jerzym Kaweckim - "Umarli mają głos"

W dniu 12 października br. w Domu Klubowym wrocławskiej KWP odbyło się zorganizowane przez Stowarzyszenie Komendantów Policji Polskiej spotkanie literackie z duetem autorskim panami dr. Markiem Krajewskim i dr. Jerzym Kaweckim twórcami opowieści medyczno-sądowych „Umarli mają głos. Prawdziwe historie”, wydanych przez krakowską oficynę „Znak”.

Czytaj dalej

"Umarli mają głos" - spotkanie autorskie z Markiem Krajewskim i dr. Jerzym Kaweckim 12 października 2015

Zarząd Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej zaprasza na otwarte spotkanie z autorami powieści kryminalnej pt. "Umarli mają głos", które odbędzie się w dniu 12 października br. o godz. 17:00 w Domu Klubowym KWP "Śnieżka" przy pl. Muzealnym we Wrocławiu.
W trakcie spotkania będzie możliwość nabycia powieści i uzyskania dedykacji autorów.

Czytaj dalej

Propozycja na weekend: XVIII Lwóweckie Lato Agatowe 17-19 lipca 2015

Jedna z 30 topowych imprez mineralogicznych świata organizowana we Lwówku Śląskim połączona z ogromną imprezą plenerową. Przybywają nie tylko wytrawni kolekcjonerzy chcący wzbogacić zbiory, ale też dominują kobiety mające okazję do zakupu nietuzinkowej biżuterii.

Czytaj dalej

Spotkanie autorskie z Marią Berny oraz insp. Markiem Biziukiem - naszym podróżnikiem, 11 czerwca 2015

Zarząd SKPP zaprasza na kolejne, trzecie już spotkanie z byłą senator RP Panią Marią Berny w związku z wydaniem trzeciej książki - "Wołynianka" oraz z insp. Markiem Biziukiem, naszym podróżnikiem. Nowa książka Marii Berny składa się z dwóch części: ze wspomnień z wołyńskiego dzieciństwa oraz z refleksji i dokumentów o współczesnych stosunkach polsko-ukraińskich. Marek Biziuk natomiast opowie o swoim pobycie w Dubaju i Tajwanie w br. i może zaproponuje wspólny wyjazd w egzotyczną część świata.
Serdecznie zapraszamy na otwarte spotkanie w Domu Klubowym KWP we Wrocławiu 11 czerwca br. (czwartek) o godz. 16:00.

Czytaj dalej

Karty Selgros dla członków SKPP

Uprzejmie informujemy o możliwości otrzymania karty klienta Selgros umożliwiającej zakupy w halach hurtowej sieci handlowej dla podmiotów gospodarczych (podobnej do sieci Makro) oraz korzystania z rabatów w partnerskich placówkach usługowo-handlowych tej sieci.

Czytaj dalej

Dodatkowa opieka medyczna dla członków SKPP

W załączeniu przedstawiamy wstępnie wynegocjowane oferty dodatkowej opieki medycznej dla członków SKPP oferowane przez firmy LuxMed i MediCover do analizy i wyboru lepszej oferty. Bardzo prosimy o przesłanie opinii do 25 maja 2015 roku oraz wstępnej deklaracji o zainteresowaniu skorzystaniem z pakietu dodatkowej, odpłatnej opieki medycznej.

Czytaj dalej