W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


 Sekcja IPA SKPP

IPA SKPP

W wyniku spotkań Prezydium SKPP i DGW IPA powstała koncepcja zawiązania w strukturach Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej sekcji tematycznej zrzeszającej członków IPA.
W większości przypadków osoby będące członkami SKPP i IPA są przypisani organizacyjnie do różnych Regionów IPA działających w ramach Dolnośląskiej Grupy Wojewódzkiej, często w kolejnych jednostkach służby i niezwiązanych z miejscem zamieszkania.

Podobna sytuacja jest na terenie innych województw. Biorąc pod uwagę również aspekt sprawności informacyjno-organizacyjnej, poszerzenie oferty poprzez dostęp do propozycji i przedsięwzięć podejmowanych w różnych regionach oraz możliwość aktywizacji części członków IPA - Zarząd SKPP podjął decyzję o powołaniu Sekcji IPA SKPP i ustanowieniu w porozumieniu z DGW koordynatora, członka SKPP i członka Prezydium DGW IPA, który będzie realizował przedstawione powyżej formy współpracy i przekazu informacji.

Dzięki takiemu przedsięwzięciu zainteresowani członkowie SKPP będą mogli szybko otrzymywać informacje administracyjne z życia IPA takie jak terminy opłacania składek, wyrabianie nowych legitymacji, otrzymywanie certyfikatów za długoletnie członkostwo czy kierowanie wniosków o nadanie odznaczenia „Za zasługi dla Sekcji Polskiej IPA”. Ponadto w dedykowany sposób będą kierowane informacje o organizowanych imprezach, wymianie i przyjmowaniu delegacji zagranicznych, a także dostęp w jednym miejscu do oferty obydwu stowarzyszeń, z których będą mogli korzystać także pozostali członkowie SKPP i IPA. W ramach Sekcji IPA SKPP będziemy również popularyzowali sylwetki, aktywność i doświadczenia naszych członków czynnie uczestniczących w realizacji celów Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji.

W porozumieniu z Prezydium Dolnośląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA, uchwałą Zarządu SKPP z dnia 2 października 2014 r. koordynatorem Sekcji IPA SKPP został mł. insp. Leszek Kulik, skarbnik DGW IPA, a jednocześnie członek Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej.

Wykaz członków IPA w SKPP znajduje się tutaj.


 

 Wiadomości działu "Sekcja IPA SKPP":

Promocja dla Funkcjonariuszy/Członków IPA na pobyty w ośrodkach Sieci Holiday Park & Resort

Informacje IPA

Promocja dla Funkcjonariuszy/Członków IPA na pobyty w ośrodkach Sieci Holiday Park & Resort.

Oferta ważna do 11.07.2022 r.

Czytaj dalej

Biuletyn Sekcji Światowej IPA - marzec 2022

Informacje IPA

Marcowy biuletyn Sekcji Światowej IPA. Polecamy nie tylko członkom IPA SKPP.

Servo per Amikeco!

Biuletyn do pobrania

Marek Krajewski "Demonomachia" - termin składania zamówień 16.03.2022

Informacje IPA

Region Wrocław IPA
Możliwość nabycia najnowszej książki Marka Krajewskiego

Ukazała się najnowsza powieść autora pt. Demonomachia. Jeśli ktoś z Państwa byłby zainteresowany otrzymaniem książki wraz z autografem/dedykacją Autora, bardzo proszę o informację do dnia 16.03.2022 wraz z treścią dedykacji.

Po otrzymaniu zgłoszenia w informacji zwrotnej podamy szczegóły dotyczące odpłatności (orientacyjny koszt książki to +/- 33 zł).

Link z opisem książki ze strony Wydawcy

Servo per amikeco,
Bartek Majchrzak

W ramach współpracy oferta jest skierowana również do członków SKPP. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Zarządem w terminie jw.

Oferta Hotelu "ODYS" w Tresnej k/Żywca

Informacje IPA

Całoroczna oferta wypoczynku, ze zniżką dla członków IPA!

Oferta Hotelu "ODYS" w Tresnej k/Żywca

- oferta zniżkowa dla członków IPA (17% zniżki)

W przypadku zainteresowania członków SKPP, którzy nie należą do IPA prosimy o kontakt. Możemy negocjować zniżkę również dla pozostałych członków SKPP.

Oferta

Biuletyn Sekcji Światowej IPA - luty 2022

Informacje IPA

Lekturę lutowego numeru biuletynu Sekcji Światowej polecamy nie tylko członkom IPA.

Servo per Amikeco!

Biuletyn do pobrania

Składka członkowska IPA 2022

Komunikat IPA do członków IPA SKPP

Servo w Nowym 2022 Roku!

Wiele rzeczy się zmienia w ostatnim czasie - ale jest pewna stała, na której można się opierać - to składka IPA, która tak jak w poprzednich latach wynosi 70 zł. Zachęcamy do wpłat poprzez bankowość elektroniczną na konto:

W przypadku Regionu IPA Wrocław:
BGŻ BNP Paribas numer rachunku bankowego: 52 1600 1462 1838 9997 9000 0001

W tytule należy podać imię i nazwisko i optymalnie numer legitymacji IPA.

Pakiet IPA na 2022 r. składa się z legitymacji IPA wraz z naklejką oraz gadżetu - scyzoryka wielofunkcyjnego z logo.

Servo per amikeco i najlepszego w Nowym 2022 Roku
Bartłomiej Majchrzak

Biuletyn Sekcji Światowej IPA - styczeń 2022

Informacje IPA

Lekturę styczniowego numeru biuletynu Sekcji Światowej polecamy nie tylko członkom IPA.

Servo per Amikeco!

Biuletyn do pobrania

Biuletyn Sekcji Światowej IPA - listopad 2021

Informacje IPA

Tradycyjnie zachęcamy do lektury biuletynu oraz dołączonej wkładki z informacjami z IPA Dolny Śląsk. Życzymy miłej lektury!

Servo per Amikeco!

Biuletyn do pobrania na stronie Dolnośląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA

Odrzańskie Opowieści - spływ kajakowy

Informacje IPA

Regionu IPA Wrocław serdecznie zapraszam swoich członków do udziału w projekcie "Odrzańskie Opowieści".

"Odrzańskie opowieści" – poznaj Wrocław z perspektywy rzeki. Organizatorzy zapraszają na bezpłatny, historyczny spływ kajakiem z przewodnikiem. Będziecie mogli poznać ciekawostki historyczne i kulturowe Wrocławia z perspektywy naszych pięknych rzek Oławy i Odry.

Jak Odra zbudowała Wrocław? Jak wygląda miasto z perspektywy rzeki? Jak Wrocław zmieniał się na przestrzeni wieków? Jak rzeka dzieliła i łączyła. Czym jest tożsamość odrzańska? Dlaczego rzece należy się szacunek? Dlaczego pas nadbrzeżny jest tak ważny dla miasta? Popłyń z nami i poznaj Wrocław z zupełnie nowej perspektywy, z perspektywy rzeki.

Udział w spływie jest bezpłatny.

Miejsce startu: Odra Centrum, ul. Wybrzeże Słowackiego 5B (obok Mostu Grunwaldzkiego)
Terminy:
10 lipca 2021 r. (sobota) 10.00-13.00
24 lipca 2021 r. (sobota) 10.00-13.00.
Rezerwacja miejsca w kajaku: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wydarzenie jest finansowane ze środków Gminy Wrocław.

Servo per Amikeco!
Bartłomiej Majchrzak

Biuletyn Sekcji Światowej IPA - czerwiec 2021

Informacje IPA

Najnowszy numer Biuletynu Sekcji Światowej IPA zawiera szereg informacji i relacji o różnych ciekawych inicjatywach podejmowanych w poszczególnych sekcjach krajowych IPA w tym wkładkę dolnośląską! Życzymy miłej lektury!

Servo per Amikeco!

Biuletyn do pobrania na stronie Dolnośląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA