W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


 SKPP Koło Wielkopolska

Relacja z uroczystego wręczenia odznaczeń z okazji Święta Niepodległości 2015 w KWP w Poznaniu

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wręczenia odznaczeń z okazji Święta Niepodległości, które odbyło się 13 listopada br. w hali Arena. Informacja i zdjęcia w tym artykule.

Informacja na stronie internetowej KPP w Śremie

Obchody Święta Policji 2015 w KPP Śrem

24 lipca odbyły się uroczyste obchody Święta Policji w Komendzie Powiatowej Policji w Śremie, w trakcie których w imieniu Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji i Prezesa Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej szef śremskiej Policji mł. insp. Zbigniew Rogala wręczył okolicznościowy adres byłemu Komendantowi Powiatowemu Policji w Śremie mł. insp. Ryszardowi Balczyńskiemu.

Czytaj dalej

Spotkanie z wielkopolskim Komendantem Wojewódzkim Policji w Poznaniu

W dniu 30 czerwca br. w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu przedstawiciele Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej insp. Andrzej Kląskała oraz mł. insp. Marek Biziuk uczestniczyli w spotkaniu wielkopolskim Komendantem Wojewódzkim Policji Panem insp. dr. Rafałem Batkowskim.

Czytaj dalej