W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


 SKPP Region Jelenia Góra

Relacja ze spotkania z Markiem Biziukiem i Jerzym Szulcem w KMP w Jeleniej Górze 12 grudnia 2014

W dniu 12 grudnia 2014 r. w ramach cyklu „Aktywni inaczej”, promującego pozapolicyjne pasje członków Stowarzyszenia odbyło się w Komendzie Miejskiej Policji w Jeleniej Górze spotkanie z mł. insp. Markiem Biziukiem oraz nadkom. Jerzym R. Szulcem.

Czytaj dalej

Zaproszenie na spotkanie w KMP w Jeleniej Górze

Zarząd SKPP kontynuując cykl spotkań "Aktywni Inaczej" zaprasza w dniu 12 grudnia 2014 r. o godz. 15.30
na kolejne spotkanie promujące pozapolicyjną aktywność i pasje naszych członków.

Tym razem spotkanie odbędzie się w KMP w Jeleniej Górze, gdzie na zaproszenie Komendanta Miejskiego uczestnicy zapoznają się z nową salą i ekspozycją IPA w KMP w Jeleniej Górze oraz odbędzie się kameralne spotkanie z naszym "podróżnikiem" insp. Markiem Biziukiem, który kilka dni temu wrócił z azjatyckiej wyprawy do Malezji i Indonezji, a także spotkanie autorskie z nadkom. Jerzym Szulcem, autorem dwóch tomów opowiadań, i Jego drodze do pisarstwa.

Zapraszamy!