W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Marcowy numer "Dylematów Policyjnych"

Ukazał się marcowy numer, także na stronie redakcji (marzec 2018, nr 3) „Dylematów Policyjnych”. Z prawdziwą przyjemnością witamy cz. I publikacji o początkach organizacji milicji na terenie pow. bolesławieckiego po zakończeniu wojny. Nie była to bowiem żadna – haniebnie nazywana i obrażająca tysiące uczciwych funkcjonariuszy – służba na rzecz totalitarnego państwa, a służba na rzecz Rzeczypospolitej wyzwolonej od hitlerowskich bandytów.

Tradycyjnie, ale i szczerze, polecamy cały numer, w którym znaleźliśmy już pierwszą jaskółkę wiosny („Wiosenne przesilenie”). A ponieważ wraz z wiosną będzie niechybnie więcej różnych interwencji, więc przeczytajmy „do refleksji” o interwencjach właśnie. Jeszcze raz polecamy.

MB

DylematyPolicyjne.pl


Przypominamy, że wszystkie linki do artykułów SKPP zamieszczone są w dziale "Prasa resortowa" w zakładce "Odnośniki do artykułów dotyczących SKPP" na naszej stronie internetowej.

W elektronicznej wersji "Dylematów Policyjnych" znajduje się oczywiście więcej tekstów. Do treści publikowanych w DP artykułów, w tym felietonów naszego kolegi insp. Marcina Brzezińskiego, można łatwo przejść, "klikając" w logo "Dylematów" w dolnej części naszej strony głównej - "Partnerzy SKPP".