W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Kwietniowy numer "Dylematów Policyjnych"

„Dylematy Policyjne” (nr 4, kwiecień 2018), a w nich  „Broń nie dla każdego” – i słusznie. To tytuł z okładki i z wnętrza numeru. Na szczęście są określone rygory, bo gdyby była dla każdego, to kochani rodacy, z pewnością ci swarliwi, chyba pozabijaliby się. Już wiosna, więc szukamy w numerze jej śladów. Trochę tego jest, choć na razie niedużo. Dużo za to rad samochodowo-drogowych, przydatnych w każdej porze roku, ale na wiosnę szczególnie, bo jednak jakby więcej się wtedy ruszamy. „Do refleksji” – felieton-donos, pod tytułem właśnie „Donosik”, o partaninie celników na granicy. Polecamy cały numer, interesującej lektury.

MB

DylematyPolicyjne.pl