W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Przegląd prasy resortowej

„POLICJA 997” nr 3 (156) marzec 2018

Interesujący jest artykuł o łowcach cieni – „Tropiciele”, czyli o powstałym w 2011 r. w CBŚ Wydziale Operacji Pościgowych, a także lista „najważniejszych ściganych i zatrzymanych w 2017 roku”. W dziale prawnym pożyteczny dla praktyków dochodzeniowych materiał o wznowieniu postępowania przygotowawczego.

„Stołeczny Magazyn Policyjny” marzec 2018

W numerze teksty o policyjnych pasjonatach różnych dziedzin: kolekcjonerze pamiątek z historii kolarstwa, rycerzu z grupy rekonstrukcyjnej, biegaczu maratonów i innych długich dystansów. Zdaje się, że zdziwilibyśmy się ilu różnych pasjonatów można spotkać w policyjnych szeregach.

opr. MB


"Policja 997"

"Stołeczny Magazyn Policyjny"