W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Sierpniowy numer "Dylematów Policyjnych"

Ukazał się nowy numer (sierpień 2018, nr 8) „Dylematów Policyjnych”. „Bezpieczniejsze przejścia” to tytuł z pierwszej strony i opracowanie wewnątrz oraz fotograficzny reportaż z tegorocznych wrocławskich obchodów Święta Policji – to większe pozycje numeru.

Do tego jeszcze, ostatnie chyba, letnie porady dotyczące oczywiście  bezpiecznych zachowań. Jak zwykle dużo o bezpieczeństwie w ruchu drogowym i innych różności, czyli – tylko wybierać z różnorodności. Karol Marks jest tym razem bohaterem felietonu „do refleksji” (Negatywnym? Pozytywnym? Ani to, ani to!)

MB

DylematyPolicyjne.pl