W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Październikowy numer "Dylematów Policyjnych"

Ukazał się nowy numer (październik 2018, nr 10) „Dylematów Policyjnych”. Można zwrócić uwagę na większe opracowania - o technice kryminalistycznej, dopalaczach, systemie szkolenia na kierowców (z dużą zapowiedzią na stronie tytułowej) czy sytuacji pieszych na drogach. Ale tematem miesiąca w kraju są niewątpliwie wybory samorządowe.

Jest więc im poświęcona cała strona numeru firmowana przez Stowarzyszenie. Można na niej przeczytać uchwałę i apel Zarządu o udział w wyborach, rekomendacje SKPP dotyczące kandydatów wywodzących się z policji oraz mundurową listę poparcia kandydatów na radnych w woj. dolnośląskim. Po przetrawieniu tego materiału radzimy refleksyjnie się wyluzować przy lekturze felietonu o dziwach w puszczy i na śmietniskach. Polecamy cały numer.

MB

DylematyPolicyjne.pl