W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Fundacja Wsparcia Policjantów - apel o pomoc dla 4-letniego Michała, syna policjantki z KPP w Głogowie i zaproszenie na wydarzenie charytatywne

Czteroletni Michał Kowal, syn policjantki Komendy Powiatowej Policji w Głogowie, w wieku 3 lat zachorował na padaczkę lekooporną. W chwili obecnej lekarze stwierdzają u niego chorobę neurodegeneracyjną Ceroidolipofuscynoze typu 2. U chłopca występują zaburzenia rozwoju i mowy. Od kilku miesięcy nie chodzi. Jest pod stałą opieką medyczną specjalistów. Pełen energii i zdrowy do tej pory chłopiec, wymaga rehabilitacji i kosztownego leczenia, które przeprowadzić można poza granicami naszego kraju.

Leczenie i rehabilitacja Michałka to ogromny wysiłek organizacyjny i finansowy dla całej rodziny. Mama chłopca, policjantka KPP w Głogowie, na czas jego leczenia i rehabilitacji w Hamburgu w Niemczech, zwróciła się o  roczny bezpłatny urlop aby przebywać razem z synem i podjąć za granicą tymczasową pracę. Walka chłopca o powrót do zdrowia nie jest zakończona. Każdy może się jednak włączyć w pomoc dla niego.

 

Michałowi możemy pomóc wpłacając darowiznę na konto:

Fundacja Złotowianka

77-400 Złotów, ul. Widokowa 1

NR KONTA: 25 8944 0003 0002 7430 2000 0010

z dopiskiem „Michał Kowal K/262”

lub przekazując 1% podatku na konto w ramach powyższej fundacji

KRS 0000308316

z dopiskiem „Michał Kowal K/262”


Czytaj na stronie Policji głogowskiej.


12 maja 2019 roku o godzinie 14:00
wszyscy możemy włączyć się w walkę o wyzdrowienie 4-letniego Michałka Kowala. W tym dniu w hali sportowej przy ulicy Wita Stwosza w Głogowie odbędzie się I Charytatywna Gala Boksu "Razem dla Michałka". Wstęp na imprezę jest wolny.


Informacja prasowa KPP w Głogowie o gali:

Informacja o gali na stronie Policji głogowskiej.