W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Lipcowy numer "Dylematów Policyjnych"

Ukazał się nowy numer (lipiec 2019, nr 7) „Dylematów Policyjnych”. Jak zwykle wybieramy. Wybieramy więc ze szpalt „Żyj bezpiecznie”: wakacje, więc przestrogi dla naszego narybku – „Pamiętaj o wakacjach”, a dla dorosłych, głównie kobiet (choć, uwaga, 1% chorych to mężczyźni) – o raku gruczołu piersiowego.

Z kolei w „Prezentacjach” dwustronicowy przegląd turystyczny na temat Bułgarii, o jej walorach, atrakcjach i wszelkich aspektach wakacyjnego pobytu i podróżowania. W dziale „Za kierownicą” niezmiennie ciekawie panowie Piasecki i Kapłon rozważają „co dalej”  z racjonalnym planowaniem komunikacji w mieście. Co ślina na język przyniesie – nie, to nie jest opis formy, w jakiej polecamy lipcowe „Dylematy”, a tytuł felietonu „do refleksji” na zakończenie lektury numeru.

MB

DylematyPolicyjne.pl


Pełna, elektroniczna wersja wydania Dylematów Policyjnych dla członków SKPP tradycyjnie jest dostępna w dziale "Prasa resortowa" po zalogowaniu.