W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


O wrześniowym wydaniu „Dylematów Policyjnych”

Ukazał się nowy numer (wrzesień 2020, Nr 9) „Dylematów Policyjnych”. Numer ciekawy, a uwagę czytelnika przykują większe opracowania: o pandemii i ekonomii, historie wrocławskiej Straży Miejskiej oraz Inspekcji Transportu Drogowego, a także niewątpliwy hit – o cyberprzestępczości pióra kolegi, speca w dziedzinie jej ścigania. Felietonista „do refleksji” zajął się tym razem - wydaje się, że pochlebnie – twórczością literacką zgorzeleckiego gliny Jerzego R. Szulca (uwaga: w dziale Publikacje - Twórczość Literacka na internetowej stronie Stowarzyszenia zamieszczone są informacje i utwory naszego kolegi-pisarza. Najnowsze także w formie e-booków). Interesującej lektury.

MB

DylematyPolicyjne.pl

E-wydanie "Dylematów Policyjnych"

Artykuł na naszej stronie z 20.07.2020 "Nowa twórczość Jerzego Szulca"

Artykuł "Przestępstwo na 'blika'" w dziale Publikacje - Publikacje członków SKPP