W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Relacja z biesiady myśliwskiej 24 maja 2014

Sekcja łowiecko-wędkarska Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej zorganizowała dla członków Stowarzyszenia w dniu 24 maja br. biesiadę „myśliwską” w Ośrodku Leczenia i Rehabilitacji Dzikich Zwierząt wrocławskiego Uniwersytetu Przyrodniczego w Złotówku k. Zawoni.

Była oczywiście konsumpcja dziczyzny, ale nim do tego doszło uczestnicy spotkania mieli przyjemność i rzadką okazję pooglądać zwierzęcych lokatorów: dziki z warchlakami, jelenie, daniela, muflona, strusia, także mniejsze ptaki oraz psy łowieckie. Oprowadzani przez gospodarza ośrodka Pana Krzysztofa Holewicza wysłuchali gry na trąbce myśliwskiej oraz pasjonujących opowieści o zwierzakach i przyczynach, które spowodowały, że trzeba je przywracać do normalności. Stowarzyszeniowi myśliwi wystąpili tym razem w organizacyjnym umundurowaniu, tyle że nie policyjnym, a ciemnozielonym - myśliwskim. Pogoda dopisała, piękna sceneria, było przyjemnie, ciekawie, wesoło, smacznie i atrakcyjnie oraz zgodnie z zapowiedzią można się było zaopatrzyć w świeżutki miód naszego stowarzyszeniowego pszczelarza. Parafrazując Gombrowicza można żartem powiedzieć: bomba, a kto nie był ten trąba.

Całość zdjęć po zalogowaniu.