W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Apel o pomoc dla rodziny członka SKPP podinsp. Wiesława Szymczaka

W imieniu naszego członka podinsp. Władysława Szymczaka ponawiamy prośbę o wsparcie dla wnuków:

Przekaż 1% podatku na nasze trojaczki urodzone przedwcześnie, które wymagają ciągłego podawania leków i rehabilitacji. Oprócz trojaczków; Sebastiana, Dominika i Maksymiliana, mamy jeszcze trzech synów: 13-letniego Kubę, 9-letniego Szymona i 2-letniego Dawida. Niestety nie otrzymujemy pomocy ze strony państwa, a wydatki na trójkę niemowląt znacznie przekraczają nasze możliwości. Prosimy więc o pomoc - środki zebrane za pomocą fundacji możemy przeznaczyć na zakup leków, mleka i pieluszek, rehabilitację oraz wizyty lekarskie. Za wsparcie z góry serdecznie dziękujemy.

 FUNDACJA WCZEŚNIAK - RODZICE RODZICOM
KRS: 0000191989
CEL SZCZEGÓŁOWY: TROJACZKI SZYMCZAK