W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Czerwcowy numer "Dylematów Policyjnych"

Ukazał się nowy numer (czerwiec 2016, nr 6) „Dylematów Policyjnych”. Lato! – więc przychodzi noc czerwcowa, jak trawestując wiersz Leśmiana napisała Wanda Ziembicka. „PARKOWANIE Zmora Wrocławia” to tytuł wiodący z pierwszej strony numeru, ale wewnątrz sporo tematów już wakacyjnych oraz tradycyjnie także drogowych.

Zwracamy uwagę na publikację stowarzyszeniowego kolegi Jacka Gałuszki o wzorach zachowań w związku z zagrożeniem terroryzmem, a także na rozmowę w „Sylwetkach SKPP” z komendantem miejskim Policji w Legnicy insp. Sławomirem Bąkiem. W felietonie „do refleksji polski thriller prosto z życia i o tym, czy coś łączy Łódź z Panamą.
Polecamy.

MB


Przypominamy członkom SKPP o odbiorze gazet w Zarządzie i jednostkach.

DylematyPolicyjne.pl