W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Lipcowy numer "Dylematów Policyjnych"

Ukazał się nowy numer (lipiec 2016, nr 7) „Dylematów Policyjnych”. Pełnia lata, urlopy, wakacje, wyjazdy, więc sporo tematów takich właśnie, sezonowych – porady dla podróżników, urlopowiczów, plażowiczów.

Obok wielu innych, policyjnych lub okołopolicyjnych, a także tych, które wracają jak bumerang – na przykład o ścieżkach rowerowych czy komunikacyjnym galimatiasie. Wśród materiałów SKPP zauważamy i cieszymy się z publicystycznej aktywności członka Stowarzyszenia Jacka Gałuszki, który tym razem pisze o procedurach policyjnych poszukiwań oraz z wyboru mł. insp. Roberta Makowskiego, byłego Komendanta Powiatowego Policji w Wołominie, na wiceburmistrza w tej miejscowości. Na koniec lektura „do refleksji” – o tym, co ma wspólnego „łańcuszek szczęścia” z piramidami. Polecamy.

MB


Przypominamy członkom SKPP o odbiorze gazet w Zarządzie i jednostkach.

DylematyPolicyjne.pl