W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Sierpniowy numer "Dylematów Policyjnych"

Ukazał się nowy numer (sierpień 2016, nr 8) „Dylematów Policyjnych”. Bezpieczne wakacje w różnych aspektach (choć także rysujące się już powroty z wakacji) – to lejtmotyw tego numeru.

Ciekawa jest relacja policjantów, uczestników wymiany stażowej z pobytu w USA. Straszeni jesteśmy informacjami o incydentach z amerykańskimi gliniarzami w roli głównej, a tu proszę – tylko zazdrościć podejścia amerykańskiego społeczeństwa do miejscowych stróżów porządku. W materiałach Stowarzyszenia prezentowana jest tym razem sylwetka mł. insp. Ryszarda Piotrowskiego, naczelnika Wydziału dw. z Cyberprzestępczością KWP we Wrocławiu, a z kolei nasz stowarzyszeniowy Kolega interesująco prezentuje swój Wydział. W felietonach „do refleksji” – wakacyjna przerwa, mamy nadzieję, że następny tekst we wrześniu. Przyjemnej lektury.

MB


Przypominamy członkom SKPP o odbiorze gazet w Zarządzie i jednostkach.

DylematyPolicyjne.pl