W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Wrześniowy numer "Dylematów Policyjnych"

Ukazał się nowy numer (wrzesień 2016,  nr 9) „Dylematów Policyjnych”. A mnie tak szkoda lata… Jesienna więc różnorodność, koniec wakacji i szkoła, stąd także rady dotyczące dzieci w szkole i w domu.

Było Święto Policji, są materiały o obchodach Święta, w tym też o udziale w nich przedstawicieli Stowarzyszenia. Zwracamy uwagę na kolejne rady, tym razem jak chronić swój dom, pióra naszego kolegi mł. insp. Jacka Gałuszki. Chwalebna pisarska aktywność! Jest w końcu duża publikacja dotycząca ocen Najwyższej Izby Kontroli o niewystarczającym bezpieczeństwie pieszych i rowerzystów w ruchu drogowym. Jeśli ktoś nie wie lub nie pamięta, co to były „pezety”, to zachęcamy do lektury „do refleksji” – o „pezetach” i w obronie dobrego imienia policjantów tych struktur.

MB


Przypominamy członkom SKPP o odbiorze gazet w Zarządzie i jednostkach.

DylematyPolicyjne.pl