W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


podinsp. Adolf Kluz

Adolf KluzW dniu 13 maja br. na cmentarzu komunalnym na Kiełczowie we Wrocławiu odbył się pogrzeb byłego Komendanta Powiatowego Policji w Miliczu, podinsp. Adolfa Kluza. Stowarzyszenie Komendantów Policji Polskiej, którego Zmarły był członkiem, reprezentowała delegacja w składzie: mł.insp. Zdzisław Kozłowski, mł. insp. Zbigniew Raszewski, mł.insp. Henryk Wójcik oraz mł.insp. Bogdan Wruszczak. Reprezentanci Stowarzyszenia, wspólnie z innymi delegacjami m.in. z podinsp. Wiesławem Szymczakiem z Koła Łowieckiego „GWARDIA”, uczcili pamięć o Zmarłym i złożyli wieńce na jego grobie.