W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Czerwcowy numer "Dylematów Policyjnych"

Ukazał się nowy numer (czerwiec 2017, nr 6) „Dylematów Policyjnych”. Sporo w nim tekstów poruszających różnorakie aspekty bezpieczeństwa – na działce, na pasach ulicznych, na rowerze, na drogach i ulicach, pieszo i za kółkiem, bezpieczeństwa dzieci i młodzieży oraz ludzi starszych.

Zwracamy uwagę na krytyczne (słusznie!) artykuły – o wrocławskich kierowcach („święte krowy”) i o brakach w funkcjach wrocławskiego Dworca Głównego. Z sympatią witamy informację „z życia IPA”. Stowarzyszenie Komendantów Policji Polskiej zamieszcza tym razem zapowiedź akcji na rzecz wsparcia odbywającego rekonwalescencję po ciężkim wypadku naszego kolegi mł. insp. Tomasza Szymczyny. A na koniec lektury numeru pozostaje felieton „do refleksji” – z refleksjami dla odmiany filmowymi.

MB

DylematyPolicyjne.pl