W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Pożegnanie mł. insp. Pawła Górzyńskiego

14 czerwca 2017r. w Bolesławcu w asyście policyjnej pożegnano mł. insp. Pawła Górzyńskiego byłego I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Bolesławcu.
W uroczystościach pogrzebowych udział wzięli policjanci w służbie czynnej i w stanie spoczynku oraz pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu, emerytowani funkcjonariusze z KPP w Lubaniu, koledzy i przyjaciele z innych jednostek oraz ze 
Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej w tym wieloletni przełożony i przyjaciel mł. insp. Pawła Górzyńskiego, były Komendant Powiatowy Policji w Bolesławcu insp. Adam Różycki.

Obecni byli liczni przedstawiciele obecnych i byłych władz samorządowych powiatu, gmin i miasta Bolesławiec. W ciepłych słowach Zmarłego pożegnali podinsp. Dariusz Borski Komendant Powiatowy Policji w Bolesławcu, Tomasz Gabrysiak wicestarosta powiatu, Dariusz Pawliszczy wójt gminy Gromadka. W imieniu SKPP wieniec złożyła delegacja w składzie insp. Andrzej Kląskała, insp. Arkadiusz Rawski, mł. insp. Leszek Zagórski, mł. insp. Zdzisław Mirecki.