W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


 Tradycja, ceremoniał, pamięć
  W tym dziale:  Odznaczeni i awansowani  ♦  Cześć ich pamięci

mł. insp. Janusz Dutkiewicz

Janusz DutkiewiczW dniu 23 marca 2013 r. na Cmentarzu Grabiszyńskim we Wrocławiu, zgodnie z ceremoniałem policyjnym, odbył się pogrzeb nagle zmarłego w wieku 62 lat członka Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej, młodszego inspektora Janusza Dutkiewicza, byłego kierownika sekcji ds. zabójstw w Wydziale Kryminalnym KWMO, naczelnika Wydziału Informatyki KWP i dowódcy Oddziału Prewencji KWP we Wrocławiu.

Czytaj więcej...

insp. Leszek Dłużyk

Leszek DłużykW dniu 10 marca 2011 r. w Bolesławcu pożegnany został insp. Leszek Dłużyk, który w wieku 49 lat zmarł po ciężkiej chorobie. Z uwagi na stan zdrowia w sierpniu poprzedniego roku insp. Leszek Dłużyk, Komendant Powiatowy Policji w Lwówku Śl. odszedł ze służby w Policji na rentę zdrowotną.

Czytaj więcej...

asp. sztab. Wiesław Półtorzycki

W dniu 29 maja 2012 r. na cmentarzu w Siechnicach odbył się pogrzeb zmarłego w wieku 62 lat w dniu 25 maja asp. sztab. Wiesława Półtorzyckiego, wieloletniego policjanta Wydziału Kryminalnego KWP we Wrocławiu i Centralnego Biura Śledczego.

Czytaj więcej...