W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


Marcowy numer "Dylematów Policyjnych"

Dylematy Policyjne

Marcowy numer „Dylematów Policyjnych” (marzec 2015, nr 3).
Mozaika tematów – polecamy! Zwracamy szczególnie uwagę na tekst „Hazard w Internecie” anonsowany na okładce.

Czytaj dalej

Lutowy numer "Dylematów Policyjnych"

Dylematy Policyjne

Ukazał się nowy numer (luty 2015 nr 2) „Dylematów Policyjnych”. Sporo istotnych spraw, np.  więcej praw dla świadka i pokrzywdzonego, nowe przepisy dotyczące uzbrojenia policji, jak zawsze liczne inne tematy z zakresu bezpieczeństwa, także bezpieczeństwa drogowego.

Czytaj dalej

Styczniowy numer "Dylematów Policyjnych"

Dylematy Policyjne

Ukazał się nowy – pierwszy tegoroczny! – numer (styczeń 2015, nr 1) „Dylematów Policyjnych”. Lepszy papier już chwaliliśmy, ale zauważamy także lepszy, piękny kolor. A w numerze: jaka zima, takie rady, bo są nawet rady na jesienne raczej kłopoty, tzn. przeziębienie.

Czytaj dalej

Grudniowy numer "Dylematów Policyjnych"

Dylematy Policyjne

Ukazał się nowy numer (grudzień 2014, nr 12) „Dylematów Policyjnych”. Nad tytułową winietą – życzenia świąteczne i noworoczne, wewnątrz numeru - życzenia od SKPP. Czyli – nastrój świąteczny, a lejtmotyw numeru – bezpieczne święta.

Czytaj dalej

Listopadowy numer "Dylematów Policyjnych"

Dylematy Policyjne

Ukazał się nowy numer (listopad 2014 nr 11) „Dylematów Policyjnych”, i to na lepszym papierze, co dostrzegamy i doceniamy. Poza tym – dla każdego coś interesującego… Na przykład – o ochronie zabytków (tytuł nawet na okładce, na tle pięknego „tumskiego” portalu).

Czytaj dalej

Październikowy numer "Dylematów Policyjnych"

Dylematy Policyjne

Ukazał się nowy numer (październik 2014, nr 10/2014) „Dylematów Policyjnych”. Są w zawartości numeru – obok wielu innych – tematy wrocławskie: miejscowy rasizm, nowy szpital wojewódzki, parking przy Hali Stulecia (chociaż przydałoby się też co nieco o skandalicznej umowie na jego budowę!), jest comiesięczna kronika działalności SKPP i felieton „do refleksji”, tym razem o łacinie, ale nie o tej rodem z rzymskiego imperium.

Czytaj dalej

Wrześniowy numer "Dylematów Policyjnych"

Dylematy Policyjne

Ukazał się nowy numer (wrzesień 2014, nr 9) „Dylematów Policyjnych”. Koniec wakacyjno-szkolnej laby, więc sporo w nim informacji i porad dotyczących dzieci pod względem zapewnienia im bezpieczeństwa i to w różnych aspektach.

Czytaj dalej

Sierpniowy numer "Dylematów Policyjnych"

Dylematy Policyjne

Ukazał się nowy numer (sierpień 2014, nr 8) „Dylematów Policyjnych”. Tym razem obszerne informacje o dolnośląskim Święcie Policji. Dużo wskazówek i porad – każdemu według potrzeb i upodobań!

Czytaj dalej

Lipcowy numer "Dylematów Policyjnych"

Dylematy Policyjne

Ukazał się nowy numer (lipiec 2014, nr 7 ) ”Dylematów Policyjnych”. Lato, lato…, ostrożnie na słońcu!, sezon ogórkowy (chociaż nie w policji), w „Dylematach” większość publikacji, jak to lato bezpiecznie i rozsądnie spędzić.

Czytaj dalej

Czerwcowy numer "Dylematów"

Dylematy Policyjne

Ukazał się nowy numer (czerwiec 2014, nr 6) „Dylematów Policyjnych”. Właśnie trwa lato, słońce, mundial, zasłużona laba w urlopy i weekendy, więc sporo tematów związanych z sezonem letnim, wręcz wczasowych, wypoczynkowych, wakacyjnych.

Czytaj dalej