W związku z zawieszeniem dyżurów i posiedzeń Zarządu w siedzibie SKPP oraz bieżącej działalności na czas stanu epidemii, wszelkie sprawy dotyczące członków Stowarzyszenia, a także osób objętych pomocą prawną w sprawach ustawy represyjnej są na bieżąco załatwiane telefonicznie i mailowo.


W celu sprawnej realizacji bieżących spraw Stowarzyszenia, mimo utrzymującego się stanu epidemii,
przywrócone zostają dyżury w siedzibie Zarządu SKPP - w każdy wtorek tygodnia oraz doraźnie według potrzeb i pilności spraw oraz potrzeb członków Stowarzyszenia.


 "Aktywni inaczej"
  W tym dziale:  Sylwetki  ♦  Ławnicy sądowi  ♦  Klub Podróżników SKPP  ♦  Grupa Ekspercka SKPP 

ZESPÓŁ PROGRAMOWY

insp. Marcin Brzeziński
mł. insp. Maria Pawęska-Jaremek
płk Robert Bosek
podinsp. Stanisław Krutkiewicz /serwis foto


 

 Wiadomości działu "Aktywni inaczej":

Relacja ze spotkania żeglarskiego 23 maja 2013

W ramach stowarzyszeniowego cyklu „Aktywni inaczej”, propagującego pozazawodową aktywność policyjnej kadry, odbyło się w dniu 23 maja 2013 r. w Domu Klubowym KWP we Wrocławiu spotkanie poświęcone pasjonatom poskramiania jednego z żywiołów w starożytnej filozofii – wody.

Czytaj dalej

Żeglarskie opowieści - spotkanie 23 maja 2013

Zarząd Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej, kontynuując promocję różnych form pozazawodowej aktywności byłej i czynnej kadry Policji, zaprasza w ramach cyklu "Aktywni inaczej" na otwarte spotkanie w dniu 23 maja 2013 r. (czwartek) w Domu Klubowym KWP we Wrocławiu przy pl. Muzealnym o godz. 16.00.

Tym razem tematem spotkania będą sporty związane z poskramianiem jednego spośród żywiołów w starożytnej filozofii - wody.

Czytaj dalej

Relacja ze spotkania z insp. Markiem Kazimierczakiem 19.04.2013

"Każdy ma swego konika"„Każdy ma swego konika”, pod takim tytułem odbyło się w dniu 19 kwietnia 2013 r., w ramach cyklu „Aktywni inaczej”, promującego pozapolicyjną aktywność członków Stowarzyszenia, spotkanie z insp. Markiem Kazimierczakiem, byłym komendantem powiatowym Policji w Zgorzelcu, poświęcone jego „końskiej” pasji.

Czytaj dalej

Hipiczne, pozasłużbowe pasje komendanta Marka Kazimierczaka - zapraszamy na spotkanie 19.04.2013

Marek KazimierczakW ramach stowarzyszeniowego cyklu spotkań „Aktywni Inaczej”, promujących pozasłużbową aktywność czynnej i byłej kadry Policji, serdecznie zapraszamy na spotkanie w byłym domu klubowym KWP w dniu 19 kwietnia o godz. 16.30 z insp. Markiem Kazimierczakiem, byłym komendantem powiatowym Policji w Zgorzelcu, pod niezwykle obiecującym tytułem „Każdy ma swego konika”.

Czytaj dalej

Relacja ze spotkania sekcji łowiecko-wędkarskiej 7 marca 2013

W ramach stowarzyszeniowego cyklu „Aktywni Inaczej” oraz działalności Sekcji Łowiecko-Wędkarskiej Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej odbyło się w dn. 7 marca 2013 r. spotkanie z insp. Zbigniewem Jaśkiewiczem, wiceprezesem SKPP, działającym po odejściu ze służby w Policji w Państwowej Straży Łowieckiej.

Relacja ze spotkania w dziale Sekcji łowiecko-wędkarskiej.

Spotkanie z insp. Markiem Biziukiem

Zarząd Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej w ramach cyklu „Aktywni Inaczej” zaprasza w dniu 18 października br. (czwartek) na kolejne spotkanie z Panem insp. Markiem Biziukiem, który opowie o indywidualnych wojażach po krajach Azji. Tym razem zaprezentuje swój pobyt w Indonezji i Kambodży.

Czytaj dalej