Sekcja sportu i rekreacji SKPP
"INTEGRACJA POPRZEZ SPORT"

  W tym dziale:  Oferty Sekcji Sportowej SKPP  ♦  Policyjny zespół piłki nożnej pod patronatem SKPP

Dolnośląscy policjanci na 31. Halowych Mistrzostwach Świata Policji w Piłce Nożnej

HoandiaW dniach od 6 do 11 października br. w miastach, Groenlo, Eibergen i Lichtenworde w Holandii odbyły się 31. Halowe Mistrzostwa Świata Policji w Piłce Nożnej.

W mistrzostwach wzięło udział 200 drużyn z 42 państw. Rywalizowano w trzech kategoriach, open, powyżej 35 lat oraz kobiet. Z Polski w mistrzostwach wzięły udział 4 drużyny, a Dolny Śląsk reprezentowała po raz 17 drużyna piłkarska prowadzona od lat przez insp. Michała Howorskiego pod patronatem Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej.
W skład drużyny wchodziły dwa zespoły, open i powyżej 35 lat. Zawodnicy dolnośląskiej drużyny to policjanci z komend w Legnicy, Lubaniu, Oleśnicy, Wołowie, Wrocławiu i Wydziału Konwojowego KWP.

Czytaj dalej

Przekazanie pucharu

Puchar dla piłkarzy halowychW dniu 15 stycznia 2013 r. z inicjatywy Zarządu Stowarzyszenia Komendantów Policji Polskiej odbyło się spotkanie Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu nadinsp. dr. Dariusza Biela z dolnośląskimi policjantami – policyjnymi wicemistrzami Polski w halowej piłce nożnej, drużyną objętą organizacyjnym patronatem Stowarzyszenia.

Czytaj dalej

Dolnośląscy policjanci wicemistrzami Polski na IX Halowych Mistrzostwach Polski MSW w Piłce Nożnej

W dniach 29 listopada – 1 grudnia 2012 r. w Mielnie (woj. zachodniopomorskie), pod patronatem Komendanta Głównego Policji, odbyły się IX Halowe Mistrzostwa Polski MSW w Piłce Nożnej. Wśród 21 zespołów z całej Polski KWP Wrocław reprezentowała drużyna złożona z policjantów z Wrocławia, Oleśnicy, Polkowic i Lubania.

Czytaj dalej

Dolnośląscy policjanci na mistrzostwach świata w piłce halowej

W Eibergen, w Holandii, w dniach 6-10 października br., odbyły się 30 Halowe Mistrzostwa Świata Policji w Piłce Nożnej. Była to już 30 tego typu impreza sportowa. Uczestniczyło w niej 198 zespołów z 49 państw w 3 kategoriach: open, zawodników powyżej 35 lat oraz kategoria kobieca.

Czytaj dalej